Dziś 10 maja w naszej sali, świętowaliśmy urodziny Asi i Justynki z Nianiolandii3. Była zabawa pośród kolorowych balonów, słodki poczęstunek, tańce przy wesołej muzyce i oczywiście prezenty. Z tej okazji cała grupa zaśpiewała Solenizantom piosenkę „Sto lat urodziny mam”. Zapraszamy na mile spędzone chwile.
Asiu! Justynko! Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy w Dniu Urodzin Wam życzą ciocie, koledzy i koleżanki