Zapraszamy do przeczytania opinii Rodziców o Nianiolandii.

Polecam z czystym sercem placówkę Nianiolandia dla dzieci. Nasz drugi dom… najlepszy żłobek dla dziecka. Zaczynaliśmy, gdy córka miała rok, została otoczona cudowną opieką, pełną ciepła i dobroci. My jako rodzice również otrzymaliśmy dużo wsparcia i otuchy. Ciocie są wspaniałe, pomocne i wyrozumiałe. Córka pięknie się tam rozwinęła, nabrała odwagi. Dzieci mają dużo kreatywnych zajęć, malowanie, śpiewanie, taniec.
Z całego serca dziękuję za ten cudowny czas, będziemy tęsknić!. Dziękuję dyrekcji za empatię.

Magda Kowasz - Mama
5/5

Niepowtarzalny klimat, kolorowe i przestronne wnętrza, sympatyczne Ciocie, duża ilość zajęć rozwojowych oraz wiele kreatywnych zabaw dla dzieci sprawiają że Nianiolandia to doskonałe miejsce dla prawidłowego rozwoju dla najmłodszych. Serdecznie polecam Wszystkim.

Mariusz Kowasz - Tata
5/5

Polecamy całym sercem ❤️ rozłąka z malym dzieckiem jest dla Nas zazwyczaj ciężka ale z fantastycznymi ciociami z Nianiolandii jest to o wiele prostsze. Dobre serce, uśmiech na twarzy , wskazowki dla Nas rodziców też są bardzo ważne. Wykfalifikowana kadra cioć robi ogromne wrażenie ❤️ Pamiętajmy zawsze że wszyscy jesteśmy ludźmi i należy szanować odpowiednich ludzi na właściwy miejscach 😍 U nas każdy dzień był uśmiechem pomimo ciężkich rozłąk byłam pewna że to były chwile rozstań a zaraz mój syn był w odpowiednich rekach. Myślę że nie nadzwyczajnym zdarzeniem było ogrom lez ktore wylalam kiedy musielismy opuścić progi Nianiolandii, wielki smutek ale jedno sie konczy drugie się zaczyna . Muszę dodać ze Nasze serca skradla ciocia Anita❤️ zawsze będę powtarzała że jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu a dobrych ludzi należy doceniać 🥰 Polecamy z czystym sumieniem to miejsce ❤️❤️❤️❤️

Karolina Krysiak - Mama
5/5

Masz synek uczeszcza do Nianiolandi i jest bardzo zadowolony, na widok każdej cioci reaguję uśmiechem, ciocie miłe i o wszystkim co się działo danego dnia informują, na stronie placówki widać że dzieci się nie nudzą i mają zapewnione różne atrakcje w ciągu dnia. Polecamy Nianiolandie z całego serca

Adrian Szum - Tata
5/5

Przystępne godziny pracy żłobka, dużo ciekawych zajęć, dzieci często przebywaja na świeżym powietrzu (plac zabaw, spacery z opiekunkami). Polecam.

Elżbieta Słuszniak - Mama
5/5

Jak najbardziej polecam 🙂 Ciocie są miłymi, ciepłymi, opiekuńczymi i bezproblemowymi osobami. Codziennie dostaję dokładne informacje, ile córka zjadła, spała, jak przebiegł jej dzień. Najlepszym wyznacznikiem dobrej opieki jest uśmiech córki, chęci do chodzenia do żłobka i radość na widok opiekunek 🙂 poza samą opieką, która jest najlepsza pod słońcem, ceny są przystępne i konkurencyjne w porównaniu z innymi żłobkami.

Elżbieta Szacho-Głuchowicz - Mama
5/5

Świetna opieka nad dziećmi! Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni

Karolina Bauć - Mama
5/5

Przecudowne miejsce dla dzieci, bezpieczne, komfortowe, ludzie pracujący w żłobku kochani i zawsze pomocni, polecam serdecznie!

Zofia Wierzbicka - Mama
5/5

Cudowne miejsce dla dzieci. Wspaniałe ciocie które widać że kochają swoją pracę i wykonują ją z pełnym zaangażowaniem . Świetny kontakt na codzień . Polecam serdecznie.

Katarzyna Rak - Mama
5/5

Z całego serca polecam, dzieci szczęśliwe jak nigdy! ❤️

Kasia Wardas - Mama
5/5

To miejsce do którego dziecko chodzi chętnie. Panie potrafią świetnie realizować edukację poprzez różne formy zabawy.

Joanna Kruszecka - Mama
5/5

Najlepszy żłobek w Częstochowie. Polecam wszystkim zainteresowanym, którzy jeszcze zastanawiają się gdzie wysłać swoje dziecko.

Marian Nowak - Tata
5/5

WIĘCEJ OPINII NA NASZYM FACEBOOKU