Zajęcia rytmiczne z chustą animacyjną – Nianiolandia 1
8 marca 2024
W Nianiolandii 1 pojawił się nowy przyjaciel…:)
12 marca 2024
Kolorowy Kwiatowy Dzień Dziecka Post na Facebooka

Świętujemy Dzień Kobiet w Nianiolandii 🌷

„Dla kobiet ten dzień jest zarezerwowany
Dla każdej babci, córki i mamy”

 

08.03.2024 (piątek)

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Jest to taki dzień w roku, w którym świętują wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim Paniom. Starszaki wykonały dziś dla dziewczynek piękny upominek – kolorowe kapelusze, a nasze małe gwiazdeczki z Nianiolandii 2 dostały od chłopców prześliczne kwiatuszki ze słodką niespodzianką. Jeden z małych dżentelmenów zadbał nawet, aby w tym wyjątkowym dniu nie brakowało słodkości ani dziewczynkom ani ciociom! – dziękujemy Leoś♥️ Równie miło Dzień Kobiet wypadło w Nianiolandii 3, gdzie nasi mali Panowie wręczyli dziewczynkom przepiękne kolorowe tulipany…  🌷
Wszystkim w tym dniu dopisywały świetne humory. Buzie wszystkich dziewczynek były cały dzień uśmiechnięte, a nasi chłopcy zachowywali się przez cały dzień jak prawdziwi gentelmani.

Dziękujemy chłopcom oraz ich Rodzicom za piękne życzenia, kwiaty, słodkie upominki oraz promienny uśmiech. My z naszej strony także dołączamy do życzeń dla wszystkich Pań – niech każdy dzień będzie wyjątkowy, przyniesie Wam zdrowie, szczęście i pomyślność oraz wiele powodów do radości i dumy!