We wtorek 1 kwietnia w grupie starszakòw odbyły się zajęcia sensoryczne z ziarnem. Przyniosły one duuuużo radości naszym dzieciakom, a także mnóstwo korzyści, między innymi rozwijanie zmysłu dotyku, doskonalenie motoryki małej, precyzji ruchów, a także koordynacji oko-ręka.