Nadszedł czas kolejnego pożegnania w Nianiolandii. Z nutką wzruszenia, ale i z wielką dumą, żegnamy naszego kochanego Huberta z Nianiolandii 1.
Dziękujemy Ci, Hubercie, za każdy uśmiech, każde ciepłe przytulenie i każdy wspólnie spędzony dzień, który wnosił tyle radości do naszego żłobka.
💙 Życzenia na przyszłość i podziękowania
Cieszymy się, że przed Tobą nowe, piękne przygody! Rośnij szczęśliwie, spełniaj swoje marzenia i zawsze zachowaj w sobie tę niezwykłą radość oraz ciekawość świata, którą nas codziennie zarażałeś.
Z całego serca dziękujemy również za słodkie upominki, które osłodziły nam ten moment rozstania.
Powodzenia na nowej drodze! Twoje Ciocie ze żłobka Nianiolandia 1 💙